ClubPlanner pomáhá fitness centrům, wellness centrům a centrům sportu a zdraví optimalizovat firemní výsledky

Hlavním zdrojem příjmů pro váš klub jsou členové. Jak získat co možná nejvíce členů (sales) a jak si je co možná nejdéle udržet (retence).

Kromě toho je také důležité generovat z těchto členů co možná nejvyšší možný obrat (průměrný obrat na jednoho člena). Pokud jsou tyto podmínky splněny, pak je klub na dobré cestě.

Poskytujeme fitness klubům poradenství jak díky osvědčeným způsobům optimalizovat firemní výsledky. Tyto způsoby se liší podle potřeb konkrétního klubu.

Nabízíme podporu ve třech rovinách:

CRM

ClubPlanner

Proškolení

Proškolení a podpora přímo na místě

Online

Online podpora
Jaký může mít ClubPlanner
pro vaše fitness centrum přínos?

ClubPlanner je unikátní online program, který umožňuje optimálně organizovat a řídit prodejní procesy a obsluhu členů v klubu. Na první pohled bude pro zaměstnance jasné, co je jejich pracovní náplň na každý den. Pro management bude na první pohled zřetelné jak se situace týkající se členství vyvíjí, aby mohl v případě potřeby včas zakročit.

Díky jednoduchosti používání je software vhodný pro každého zaměstnance a pro každý typ fitness klubu. Program nejenže usnadní práci vám, ale je dokonce koučem pro vaše zaměstnance. ClubPlanner tedy není systém na vedení a správu členství.

ClubPlanner pomáhá vytvářet jasnou strukturu práce, soustřeďuje pozornost na prodejních cílech vašich zaměstanců, aby se mohli efektivním způsobem věnovat všem členům. Vám, jako podnikateli, přinese takové nastolení řádu určitou dávku klidu a vyrovnanosti.

Každý den dostává management podrobnou zprávu o všech výsledcích prodeje. Dostanete také informaci o tom, kolik následných schůzek bylo do budoucna naplánováno s vašimi současnými členy. Tímto způsobem vám ClubPlanner nabízí veškerou pomoc při zvládnutí, řízení a zvyšování přílivu členů a snižování jejich odlivu s cílem konečného růstu.