Repas proces

Repas Fitness nabízí širokou škálu repasovaného kardio a fitness vybavení za bezkonkurenční ceny od těch nejlepších značek jako jsou Cybex, Life Fitness, Matrix, Panatta, Precor, Technogym. Díky naší vlastní lakovně můžeme nastříkat stroje v barvách vašeho loga nebo vašeho centra. V případě zájmu vám poradíme, jak centrum vybavit a pro lepší představu vytvoříme 2D rozvržení prostoru.

Díky našemu profesionálnímu přístupu se vám dostane větší podpory ve více směrech než pouze dodání spolehlivého profesionálního kardio a fitness vybavení ze skladu o rozloze 20.000m².

Repas Fitness je součástí nolimitSolutions s.r.o. se kterým jsme za posledních 25 let získali zkušenosti s otevřením vlastních center v ČR i zahraničí. Consulting v existujících centrech po celém světě, poradenství pro management a školení zaměstnanců jak se zachovat při prvním kontaktu s klientem, jak prodávat členství, představit trénink a následně klienta v centru udržet s cílem zvýšit prodej. Tento proces monitorujeme na dálku prostřednictvím podpůrných softwarových balíčků BenFit a ClubPlanner. Naše velké zásoby nám umožňují zaručit vám nabídku na míru, rychlé dodání a kvalitní servis tak, jak byste ho v Evropě roku 2020 předpokládali.

Kardio kolo

Běžecký pás

Eliptický trenažér

Naše revizní procesy jsou na vysoké úrovni. Díky kvalifikovanému personálu, vlastní lakovně a mnoholeté zkušenosti je kvalita oprav tak dobrá, že se k nám spokojení zákazníci rádi vrací. Repasované zařízení pro nás znamená kompletní proces generální opravy. Na stroje, které takovou opravou projdou poskytujeme záruku 1 rok. S jistotou můžeme říct, že všechny důležité komponenty jsou plnně funkční.

JAK POSTUPUJEME?

1. TEST STROJE

Stroje nejprve otestujeme a vytvoříme soupis náhradních dílů, které je nutno objednat. Vzhledem k tomu, že chceme, aby byla doba dodání strojů co nejkratší, je důležité mít náhradní díly na skladě.

2. DemontÁŽ STROJE

Demontáž stroje musí být provedena precizně. Šrouby a matice každého stroje jsou vyčištěny. Jednotlivé díly od sebe dobře oddělíme, abychom mohli stroje následně správně sestavit.

3. V případě potřeby otryskování / broušení

Best Buy Fitness má různé kabiny na tryskání a oddělení speciálně vybavené pro proces broušení. Pokud je to nutné, projdou díly tímto oddělením a připraví se tak pro oddělení, kde budou nastříkány.

4. Nástřik stroje

V oddělení nástřiku máme velmi zkušeného natěrače, který pracuje se špičkovými materiály. Nástřik plastových krytů je proces, který jsme si osvojili a který vede k ještě lepšímu konečnému výsledku.

5. sestavení

Když je stroj nastříkán, pokračuje dále na oddělení montáže. Zde je stroj odborným týmem znovu sestaven a testován. Zdá se to být jednoduché, ale tomuto procesu přikládáme velký význam, což se pak pozitivně odrazí na konečném výsledku.

6. servis / mazání pohyblivých dílů / testování

Demontáž stroje musí být provedena precizně. Šrouby a matice každého stroje jsou vyčištěny. Jednotlivé díly od sebe dobře oddělíme, abychom mohli stroje následně správně sestavit.

7. čištění

Před dodáním je stroj kompletně vyčištěn a testován.

8. Dodání

Dodání spokojenému klientovi