Slyšeli jste někdy o tom, že existuje fitness bazar? Nakoupíme vhodné použité fitness stroje, dopřejeme jim generální opravu a opětovně je nabídneme k prodeji jako plně funkční repasované fitness stroje.

Naším cílem je oživit použité fitness stroje, které po důkladné údržbě a provedení nezbytných oprav mohou dál dobře sloužit například začínajícím podnikatelům ve fitness branži.

Pro koho jsou repasované fitness stroje určeny

Profesionální použité fitness stroje, které úspěšně prošly „repasem“, jsou mimořádnou příležitostí pro každého začínajícího podnikatele a provozovatele fitness studia. Pokud jste jedním z nich, neváhejte a myslete ekonomicky i pragmaticky zároveň. Vaše vlastní fitness studio představuje jistě splněný sen. Jak ovšem takové začínající podnikání ve zdraví ustát? Poradíme Vám, jak na věc.

Šetřete náklady

Kromě výběru vhodných prostor Vás čeká klíčové rozhodnutí – jak studio nejlépe vybavit za co možná nejrozumnější peníze. Začátky podnikání nejsou jednoduché pro nikoho, proto šetřete náklady!

Nakupujte prověřenou kvalitu za rozumnou cenu

Vaší pozornosti doporučujeme repasované fitness stroje. Jsou to právě repasované fitness stroje nebo pro jednoduchost použité fitness stroje, které ještě mohou odvést velmi dobrou službu, a navíc za velmi rozumnou pořizovací cenu.

Zboží v kategorii fitness bazar je výhodné k nákupu hned z několika důvodů:

  • Úspora ceny
  • Praxí prověřená kvalita
  • Použité fitness stroje procházejí generální údržbou včetně všech nezbytných bezpečnostních zkoušek, před prodejem jsou ve zcela dokonalém stavu

Dopřejte svému studiu repasované fitness stroje, s minimálními náklady získáte velmi slušnou kvalitu, a navíc dáte druhou šanci dobrému vybavení, které ještě může bez problému dobře sloužit. Je to ekologické a ekonomicky výhodné rozhodnutí, které Vám pomůže udržet Vaše podnikání nad vodou, aniž byste museli slevovat z kvality.