Milon bez investice

Rozdělení příjmů

milon bez investic

Co to znamená pro Vás

Vedle stávající nabídky leasingu, nebo možnosti zakoupení milon circle přicházíme s konceptem rozdělení příjmů. Absolutní novinka, kdy poskytneme 2 milon circle do 2 pečlivě vybraných fitness center. Obracíme se právě na vás, protože se domníváme, že by vás mohlo zajímat, jak dostat milon circle do vašeho fitness centra. Na konci každého měsíce si jednoduše rozdělíme příjmy z milon členství, což je výhodné pro obě strany.

Jak to funguje?

Ve skutečnosti je to velmi jednoduché, my dodáme vybavení a zaškolíme vaše zaměstnance v milon academy přímo ve vašem fitness centru tak, aby porozuměli celému konceptu se všemi výhodami, které s sebou milon circle přináší. Hlavní myšlenkou milon konceptu je oslovit úplně novou cílovou skupinu.

Vždy najdeme místo a nové členy

Potřebuji vyčlenit extra sál?

Pro milon nepotřebujete žádný speciální sál, prostor pro milon vždy v každém fitness centru najdeme, představte si minimální plochu o velikosti 6 x 6 m (36 m2). Pokud máte nevyužitý prostor, nebo squashový kurt, tak je to jedna z možností. Promyslíme spolu s vámi všechny varianty a vytvoříme digitální plán prostoru, abychom byli schopni vybrat nejlepší řešení.

Milon academy ve vašem fitness

Co očekává milon na oplátku od vás?

Naší zodpovědností je zaškolit trenéry, vysvětlit jim, jak pracovat se všemi materiály konceptu, cenovou prezentací, jak nastavovat klienty na strojích milon circle, jak používat software atd.

Zjednodušeně řečeno vás povedeme celým procesem. Vaší zodpovědností pak bude poskytnout +/- 45 m2, zaměstnance, internet, elektřinu a budget na marketing.

Koncept zahrnuje